Samsung Keystone 2

508 Kč vč. DPH
(420 Kč bez DPH)

Dostupnost: do 1 dne
Objednací číslo:k129

Jednoduchý a kompaktní design. 
Forma tohoto telefonu s jednoduchým a přehledným moderním designem je přizpůsobená jeho funkčnosti. Jeho jednoduchý klasický tvar s poutavými kontrastními hranami dodává telefonu nádech stylovosti. Na zadní straně má telefon jedinečný rýhovaný povrch, takže se lépe drží. Díky malé tloušťce a kompaktním rozměrům lze telefon lépe uchopit a snáze se přenáší, je příjemný na dotek a práce s ním je mimořádně pohodlná. 

Pohodlné a snadné používání. 
Nová gumová klávesnice s ochranou proti prachu je navržená pro maximální použitelnost a zároveň nabízí povrch odolný vůči prachu, díky kterému je telefon stále jako nový. Špičkové 5směrné navigační tlačítko v sobě integruje všechny oblíbené funkce telefonu na jednom pohodlně dostupném místě, takže telefon se snadno ovládá a používá. Budete nadšeni z toho, jak snadné je získání přístupu k důležitým funkcím včetně historie hovorů a telefonního seznamu – stačí stisknout jedno tlačítko a jste tam. 

Pohodlné sledování obsahu. 
Vychutnávejte si velký a plnohodnotný displej s čistými a živými barvami – na rozdíl od fádních černobílých displejů, které nabízejí základní modely telefonů. Už se nemusíte vzdávat svých zážitků při sledování obsahu, když si chcete užívat displej s velkorysou velikostí, který je čitelnější, ostřejší a zobrazuje plné spektrum živých barev. Ve vylepšeném uživatelském rozhraní s lepším rozložením se budete snáze orientovat a umožní vám plynule přecházet z jedné obrazovky na druhou. Budete si vychutnávat více energie z výkonnější baterie, která zajišťuje delší dobu hovoru a větší výdrž mezi jednotlivými nabitími. 

Vyzvánění ve formátu MP3. 
Tento telefon umožňuje používat vyzvánění ve formátu MP3, díky čemuž si upozornění na příchozí hovory a zprávy můžete vychutnávat v plnohodnotných a příjemně znějících tónech.
Objednací číslo: k129
Výrobce: SAMSUNG
Kategorie: Klasické mobilní telefony
Dostupnost: do 1 dne
Barva: Černá
Ovládání: Alfanumerická klávesnice
Pohotovostní režim: 720 hod
Operační systém: SGP

Související produkty