Samsung Galaxy Tab3 8.0 Wi-Fi White 16 GB

8 360 Kč vč. DPH
(6 909 Kč bez DPH)

Dostupnost: ihned k odeslání
Objednací číslo:k134

Vyšší výkon s úžasnými funkcemi. 
Tenčí, lehčí, ale výkonnější. 

Nový tablet GALAXY Tab 3 (8") od společnosti Samsung je tenčí, ale poskytuje vyšší výkon! Tento tablet se širokou obrazovkou a bohatou nabídkou aplikací si zamilujete, zatímco si ve své ruce budete užívat zábavu, ať jste kdekoli. Díky fyzickému tlačítku si navíc budete moci vychutnávat jakoukoli zábavu zcela bez problémů. Bez ohledu na to, zda využíváte více nástrojů současně, sledujete média nebo prozkoumáváte aplikace, s tímto tabletem zažijete radost z ryzího výkonu na zcela nové úrovni! 

Nejlepší přenositelnost ve své třídě s tenkým a lehkým designem. 
Rozměry mimořádně tenkého tabletu GALAXY Tab 3 8.0 se širokou obrazovkou byly nastaveny tak, aby umožňovaly nejlepší uchopení a pohodlné používání a abyste si tento tablet mohli bez obav brát s sebou kamkoli. Stačí ho vzít a můžete vyrazit! Díky tenčímu rámečku poskytuje obrazovka maximální prostor pro vaši zábavu a praktická, vždy připravená funkční hardwarová tlačítka zase nabízejí pohodlný zážitek jako při používání inteligentního telefonu. 

Vyšší výkon s úžasnými funkcemi. 
Díky výkonnému dvoujádrovému procesoru s frekvencí 1,5 GHz a paměti RAM s bohatou kapacitou 1,5 GB si nevšimnete žádné prodlevy. Používejte více aplikací současně bez zaváhání! Aby byl váš zážitek z vysokého výkonu maximální, úžasný displej nabízí rozlišení WXGA se strhujícími barvami a křišťálovou čistotou. Technologie Samsung Sound Alive™ a Dolby Surround zase vytvářejí špičkový zvuk s čistými dialogy, konzistentní úrovní hlasitosti a velkolepým přehráváním hudby. Tento neuvěřitelný výkon můžete získat, aniž byste museli obětovat tenký a lehký design. 

Dokonalý multimediální zážitek s inteligentními možnostmi použití. 
Tento tablet nabízí vše potřebné k tomu, abyste si mohli vychutnávat své zážitky z multimédií! Režim čtení automaticky nastaví optimální parametry zobrazení, čímž zabraňuje únavě očí při delším čtení. Aby bylo používání více aplikací současně ještě jednodušší, je vám k dispozici duální zobrazení, ve kterém lze sledovat dvě obrazovky současně. Nemusíte tak přepínat mezi aplikacemi a jediným pohledem obsáhnete úplné zobrazení. Díky funkci Pop-up Video zvládnete drobné úkoly během sledování filmu. Zobrazí se malé okno, takže vám neunikne žádná scéna a zároveň dokončíte svou práci! Pomocí funkce Group Play může každý uživatel ve skupině snadno sdílet a vytvářet obsah. 

Dokonalý multimediální zážitek s inteligentními možnostmi použití. 
Získejte exkluzivní, snadno použitelné a úžasné zábavné aplikace od společnosti Samsung, které si můžete vychutnávat na široké obrazovce s úhlopříčkou 8". Aplikace WatchON vám v tabletu nabídne přehledné výsledky hledání a doporučené televizní pořady, videa na vyžádání a webová videa, která můžete jediným kliknutím přehrát na velké televizní obrazovce. Aplikace Fotopříběh vám na široké osmipalcové obrazovce poskytne lepší zážitek při vytváření vašeho vlastního alba. Už nemusíte používat různé aplikace pro přístup k hudbě, filmům a hrám se složitým uživatelským rozhraním. Aplikace Samsung Hub s uživatelským rozhraním ve stylu časopisu představuje jediné místo, ze kterého můžete vyhledávat a vybírat obsah snáze a intuitivněji.

 

Objednací číslo: k134
Výrobce: SAMSUNG
Kategorie: Tablety
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: Bílá
Ovládání: Dotykové + tlačítka
Operační systém: Android 4.2.2 Jelly Bean
Paměť: 16 GB GB

Související produkty