Náš tip

Samsung Galaxy S4

15 591 Kč vč. DPH
(12 885 Kč bez DPH)

Dostupnost: do 1 dne
Objednací číslo:k130

 

Společník pro život. 
Mějte bohatší, snadnější a zábavnější život. Jako správný společník, GALAXY S4 nás umí sblížit a zachytit ony úžasné okamžiky, kdy jsme spolu. Každá jeho funkce je navržena tak, aby usnadnila náš každodenní život. Navíc se dokáže postarat o naše zdraví a celkovou pohodu. Jednoduše, GALAXY S4 je tu pro vás. 

GALAXY S4 zachytí všechnu zábavu. 
GALAXY S4 umí zachytit veškerou akci bez ohledu na to, kde zrovna jste. Na fotky se nemusíte pouze dívat. Poslechněte si co vám chtějí sdělit a oživte všechny ty úžasné vzpomínky. Zachyťte sérii snímků a upravte všechny zároveň pro dosažení zajímavého efektu. Poté můžete pobavit svou rodinu a přátele a svá alba s nimi okamžitě sdílet. 

Objevte obě strany příběhu. 
Dva fotoaparáty, jedna výjimečná fotografie. Použijte současně přední a zadní fotoaparát a zachyťte okamžiky ze svého života způsobem „byl jsem u toho“. S funkcí Dual Video mohou vaši přátelé a rodina prožívat vše s vámi bez ohledu na to, jak daleko se právě nacházejí. 

Bavte se společně s přáteli. 
Sejděte se s přáteli a užijte si vaši muziku společně. Propojte bezdrátově své GALAXY S4, hrajte hry a sdílejte fotografie nebo dokumenty. Spojte dohromady všechny GALAXY S4 a vytvořte výkonný hudební systém s bohatým zvukem, který rozproudí vaši party. 

GALAXY S4 sbližuje. 
GALAXY S4 je především o „sblížení“. Umí lidi spojit i když jsou vzdálení. Přátelé nyní mohou sdílet obrazovku, oblíbenou hudbu, soubory a hry. GALAXY S4 nejen překonává vzdálenosti, ale bourá i jazykové bariéry. 

Už žádné jazykové bariéry. 
Řekněte nebo napište, co potřebujete přeložit. GALAXY S4 odříká nebo zobrazí překlad. GALAXY S4 je šikovný společník při cestách do zahraničí, který vám umožní snadno se domluvit s místními, objevovat exotická jídla a skrytá zákoutí po celém světě. 

GALAXY S4 zjednodušuje každodenní úkoly. 
Mocný pracovní nástroj – GALAXY S4 je navržen tak, aby nabízel široké možnostmi pro lidi, kteří jsou stále ve spojení s ostatními a jsou zvyklí dělat více věcí zároveň. Zavolejte kamarádovi, přijměte hovor, ovládejte video, listujte emaily a zobrazte jejich náhledy. To vše, aniž byste se museli dotknout telefonu. Když připojíte GALAXY S4 k vašemu domácímu kinu, umí vám doporučit televizní pořady na základě toho, co máte opravdu rádi. Získejte přístup ke všem zařízením s osobním systémem HomeSync a jednoduše sdílejte na dálku se svojí rodinou a přáteli. 

Telefon který sleduje, co děláte. 
GALAXY S4 navazuje na funkci Smart Stay z Galaxy S3. Ví přesně, co děláte a intuitivně vás následuje. Pokaždé, když odvrátíte zrak, GALAXY S4 zastaví video, které jste sledovali, a tím zajistí, že o nic nepřijdete. Smart Pause poté pokračuje tam, kde jste skončili, jakmile se znovu podíváte na displej. 

Telefon který se přizpůsobí vám a ne naopak. 
GALAXY S4 ví, jak je naše zdraví důležité. Pomůže nám dosáhnout tréninkových cílů monitorováním naší fyzické kondice během cvičení a v průběhu celého dne. Stará se také o naše celkové pohodlí pomocí senzorů, které automaticky upravují nastavení displeje a hlasitosti v závislosti na tom, jak telefon používáme. Tím dosahuje optimálního zážitku. 

Dosáhněte víc když cvičíte. 
Zůstaňte aktivní a fit s GALAXY S4. Zaznamená údaje o vašem tréninku, denním příjmu a váze. Zjistěte aktuální stav okolí s funkcí Comfort level. GALAXY vám sdělí úroveň pohodlí na základě teploty a vlhkosti. Sledujte svůj pokrok s aplikací Health board a za pomoci různých přehledů. Díky GALAXY S4 získání motivace k dosažení lepšího zdraví nebylo nikdy tak jednoduché. 

Objednací číslo: k130
Výrobce: SAMSUNG
Kategorie: Chytré telefony
Dostupnost: do 1 dne
Barva: Černá
Ovládání: Dotykové + tlačítka
Pohotovostní režim: 370 hod
Operační systém: Android 4.2 Jelly Bean
Paměť: 16 GB

Související produkty